Radio Bambi

TZ: “Poginula 20-ogodišnja devojka!”

Devojka A.Z. (20) iz Tuzle (FBiH) poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se u noćas dogodila u ulici Maršala Tita. Ona je bila na suvozačevom mestu u automobilu Škoda Octavia kojim je upravljao S.Z. (22) takođe iz Tuzle.

Preliminarni rezultati istrage ukazuju kako je do saobraćajne nesreće došlo zbog neprilagođene brzine, ali ne treba zanemariti ni činjenicu kako je cesta u ovom delu ulice Maršala Tita na više mesta deformisana. Nakon što je izgubio kontrolu nad automobilom, S.Z. je udario u ogradu, a potom se prevrnuo i na krovu se zaustavio u dvorištu obližnjeg obdaništa.

Od zadobijenih povreda A.Z. je podlegla na mestu nesreće, dok je vozač S.Z. s teškim povredama prevezen na UKC Tuzla.

Uviđaj su obavili službenici OKP PU Tuzla, a njima su asistirali i pripadnici Vatrogasne jedinice.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!