Radio Bambi

Sport

• Poraz Srbije u Beču!

Fudbalska reprezentacija Srbije propustila je prvu meč-loptu za plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji, pošto je u Beču poražena od Austrije rezultatom 3:2.

• Večeras je važno pobediti Austriju!

Fudbalska reprezentacija Srbije igra večeras u Beču protiv Austrije, utakmicu pretposlednjeg kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo koje se igra 2018. godine u Rusiji.

• Zlatne Srpkinje šampionke Evrope!

Odbojkašice Srbije savladale su sinoć u finalu Evroposkog prvenstva Holandiju i osvojile zlatnu medalju u Bakuu. Sjanom igrom posle velike borbe u četiri seta srpske...

• Pukla tribina dok su navijači slavili gol! (Video)

Tokom fudbalske utakmice u Amjenu (Amiens) u Francuskoj srušila se bezbednosna barijera između terena i gledališta, a više desetina navijača je povređeno.

• Srpkinje se plasirale u finale!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u finale Evropskog prvenstva pošto je ubedljivo savladala selekciju Turske sa 3:0 u setovima. Srpkinje će u nedelju od...