Radio Bambi

Nole “slomio” Congu!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije imao težak posao u osmini finala Otvorenog prvenstva Francuske. Đoković je na putu do četvrtfinala ekspresno preslišao svoju redovnu mušteriju Francuza Žo-Vilfreda Congu sa 6:1, 6:4, 6:1.

Može se reći da je Novak u nedelju na centralnom terenu “Filip Šatrije” odradio jedan jači trening, koji je trajao samo jedan sat i 29 minuta. To je bio 17. duel Đokovića i Conge, a srpski teniser sada vodi u pobedama sa 12:5. Novak je u Parizu upisao osmu uzastopnu pobedu, a kada se sve sabere on je dobio 10 od poslednjih 11 duela.

Đokovića u četvrtfinalu očekuje duel sa Kanađaninom Milošem Raonićem, sa kojim je nedavno odigrao veoma težak meč u polufinalu Mastersa u Rimu.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!