Bivša manekenka i vlasnica Dobrotvornog fonda za prevenciju raka dojke Katarina Rebrača poslednih dana čest je gost beogradskih splavova. Iako se već gotovo tri godine protiv nje i njenih saradnica vodi krivični postupak zbog sumnje da su protivpravno prisvojile 37 miliona dinara sa računa tog fonda, Rebrača se izgleda mnogo ne brine o ishodu suđenja, već je posetu sudnici zamenila klubovima i kafanama.
Samo prošle nedelje tri puta je bila u provodu sa prijateljicama, a nastavak procesa protiv nje još od prošle godine je „na čekaju“ do izbora novog sudije.
Rebrača je očigledno uspela da se opusti i zaboravi na probleme sa zakonom.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!