Radio Bambi

Partizan igra u Evropi!

Fudbaleri Partizana izborili su plasman u Ligu Evrope pošto su sinoć u Bakuu, u revanš utakmici baraža, pobedili domaću ekipu Nefčija sa 2:1. Strelci su bili Škuletić u 24. i 90+2 za Partizan, a Vobaj u 58. minutu za Nefči.

U prvom meču prošlog četvrtka u Beogradu crno-beli su slavili protiv predstavnika Azerbejdžana rezultatom 3:2, pa su prošli dalje sa ukupnih 5:3.

Partizan je ostao jedini predstavnik Srbije na evropskoj sceni ove sezone.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!