Srpski košarkaši poraženi su večeras od Ukrajine u drugom kolu grupe E, čime su ugrozili plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva. Bezidejna igra “orlova” je ono što je selekciji Ukrajine olakšalo posao u ovom meču.
Jedan od najboljih igrača Ukrajine Džiter terorisao je odbranu srpskog tima, posebno u finišu utakmice.
Među “orlovima”, izdvajamo Bjelicu, koji je bio mnogo bolji od ostalih. U nedelju protiv Francuza “orlovi” će igrati ključni meč za plasman u četvrtfinale Eurobasketa 2013.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!