Radio Bambi

Rekordna prodaja “Ajfona”!

Za samo tri dana od puštanja u prodaju dve nove verzije smartfona, američki elektronski gigant “Ejpl”, prodao je rekordnih devet miliona ajfona. -“Ovo su naši najbolji rezultati, jer je prodato više od devet miliona ajfona, čime je postavljen novi rekord za prvi vikend prodaje”, – izjavio je direktor pomenute kompanije Tim Kuk i dodao da je potražnja za novim uređajima bila neverovatna.

Dva nova modela ajfona 5S i 5C prošlog petka su pušteni u prodaju širom sveta.

Cena novih ajfona u Americi je od 749-850$, dok bi njihova cena za tržište Evrope trebalo da iznosi od 600-750€, zavisno od modela, ali i zemlje u kojoj se kupuje.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!