Radio Bambi

U Novom Sadu poginula 3 mladića!

Tri mladića poginula su noćas u saobraćajnoj nesreći između Futoga i Begeča, na putu Novi Sad – Bačka Palanka, kada je njihov automobil sleteo sa puta i udario u banderu, saznajemo u novosadskoj policiji. Stradali mladići su iz Begeča, starosti 22 i 24 godine.

Policija će pojedinosti i uzroke ove nesreće saopštiti posle uviđaja.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!