Goca Tržan uživala je nedelju dana na skijanju u Austriji. Pop pevačici društvo na zimskom odmoru u Salbahu, raju za skijaše, pravili su ćerka Lena, mlađani verenik Raša Novaković i prijatelji. -“Veliki sam zaljubljenik u skijanje i još tokom leta maštam o tome kada ću otići na zimovanje”, – rekla je Goca Tržan.
-“Više volim zimu na planini, nego da se leti pržim na plaži. Prvi put smo bili u Salbahu, fenomenalno je, a staze su im božanstveno uređene. Godinama skijam rekreativno, ali me je ove godine Lena prešišala. Organizovali smo takmičenje u skijanju i ona je pobedila, a nagrada za prvo mesto bile su krofne u obližnjem restoranu”, – rekla je Goca.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!