Radio Bambi

Vlasenički mališani kod načelnika!

Vlasenica – Povodom tradicionalnog obeležavanja Dečije nedelje mališani iz predškolske ustanove „Prvi koraci“ zajedno sa svojim vaspitačima su posetili Administrativnu službu opštine. U skupštinskoj sali dočekao ih je načelnik opštine Vlasenica Dragoslav Todorović.

Iskrena dobrodošlica ohrabrila je decu, te su izvodili recitacije, dečije pesmice, razgovarali o druženju, svojim doživljajima u vrtiću. Cilj ove manifestacije je promocija prava deteta, poboljšanje društvene brige za decu i jačanje odgovornosti svih subjekata zaštite.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!