Radio Bambi

Nesreća kod Vlasenice!

Jedno lice je poginulo, a četvoro teže povređeno u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Zvornik – Vlasenica, u mestu Tabana. Dežurni hirurg Opšte bolnice Zvornik Radivoje Novaković rekao je da je jedan dečak dovezen bez znakova života, dok su ostali pacijenti primljeni sa težim stepenom povreda. On je dodao da je reč o jednoj petočlanoj porodici iz Srbije.

-“Dva dečaka su primljena sa težim povredama, od kojih jedan ima prelom butne kosti, a drugi povredu glave”, – rekao je Novaković i dodao da otac ove porodice ima prelom podlaktice i grudnog koša. Prema njegovim rečima, majka ove porodice imala je lakše povrede.

-“Nakon ukazane neophodne lekarske pomoći, pacijenti su u stabilnom stanju upućeni sanitetskim vozilima u Urgentni centar u Beograd na dalje lečenje”, – rekao je Novaković.

Nezgoda se desila danas u 18:30h, kada se sudario putnički automobil i „Kondorov“ autobus koji je išao iz Istočnog Sarajeva za Beograd.

Nezvačino saznajemo da je nesrećna porodica iz Inđije i da su krenuli u Vlasenicu na svadbu.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!