Mnogi su je zavoleli i pre “Parova”, a na neke je utisak ostavila baš kao učesnica pomenutog rijalitija. I jedni i drugi nisu je zapazili kroz svađe, ogovaranja, ili bilo šta negativno, nego kroz pesmu, što je ovoj “Grandovoj plavuši” i bio cilj. Emma Lapin ovog leta koristi popularnost koju je stekla kao učesnica “Parova” na najbolji mogući način.
Prema onoj staroj poslovici “Gvožđe se kuje dok je vruće”, “crnogorska snajka” je snimila novi singl i spot, a kako saznajemo, očekuje da ova pesma nadmaši uspeh njenog hita “Kampari”.
Nova pesma se zove „Puklo je“, a spot je sniman u Crnoj Gori.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!