Radio Bambi

Završili pripravnički staž!

Sedamnaest volontera u Opštini Vlasenica, koji su proteklih godinu dana sticali znanje i iskustvo u ovoj instituciji, završili su pripravnički staž. Oni su za godinu dana imali priliku da se upoznaju sa radom opštinskih službi, što će im svakako pomoći u budućnosti pri zapošljavanju. U Skupštinskoj sali održan je sastanak sa volonterima, na kojem su se načelnik opštine Vlasenica Dragoslav Todorović, i načelnik Odeljenja za opštu upravu Slavica Đurić, obratili prisutnima i zahvalili na njihovom angažmanu protekle godine.

Volonteri su izrazili zahvalnost što su bili deo ovog kolektiva i na taj način stekli znanje, što će im sigurno mnogo pomoći u budućem radu.

Oni su kraj svog volontiranja obeležili izletom u prirodu, gde su se družili i razgovarali o planovima za budućnost.

U 2014/15. godini 28 pripravnika odradilo je pripravnički staž u Opštini, Centru za socijalni rad, Predškolskoj ustanovi “Prvi koraci”, KP “Čistoća” i preduzeću “Vodovod i kanalizacija”.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!