Radio Bambi

Mostar – Bombom na generala!

U tunelu “Salakovac” kod Mostara (FBiH) večeras je došlo do eksplozije ispred vozila u kojem je bio načelnik Zajedničkog štaba OS BiH Anto Jeleč. Eksplozivna naprava je aktivirana i ostavila je krater. General Jeleč niti iko iz njegove pratnje nisu povređeni.

Sumnja se da je reč o novom terorističkom napadu.

Prema policijskim izvorima, naprava je najverovatnije bačena iz vozila u pokretu, a primećeno je vozilo koje se brzo udaljavalo.

Kako je potvrdio Emir Suljagić, zamenik ministra odbrane BiH, eksplozivna naprava je aktivirana ispred Jelečevog automobila u pokretu.

Policijske ekipe su na licu mesta i utvrđuju sve detalje.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!