Radio Bambi

Žika proslavio sinov rođendan!

Žika i Dajana Jakšić proslavili su četvrti rođendan sina Dušana, a osim zvanica sa estrade na slavlje je došao i političar Branko Ružić. On je, sa suprugom Anom, među prvima stigao na parti, međutim, kako je rekao, zbog poslovnih obaveza nije mogao dugo da ostane. -“Žika Jakšić je moj dragi prijatelj i poznanik! Supruga i ja smo želeli da uveličamo slavlje rođendana malog Dušana i proslavimo ga zajedno sa Jakšićima i njihovim prijateljima”, – rekao je Ružić.

Na slavlju su se pored njega zabavljali i Aco Pejović, Aca Lukas, Ilda Šaulić i mnogi drugi koji su slavili do ranih jutarnjih časova.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!