Pripadnici MUP-a Srbije lišili su slobode lice inicijala I. P. (36) iz Smederevske Palanke, zbog sumnje da je izvršio ubistvo. Osumnjičeni se tereti da je protekle noći, nakon svađe u porodičnom stanu u Ulici vojvode Stepe u Smederevskoj Palanci, usmrtio svog oca (59), nanevši mu više udaraca rukama i čekićem, i šutirajući ga.
Osumnjičenom je, uz saglasnost Višeg javnog tužilaštva, određeno zadržavanje do 48 časova, a zatim će biti sproveden višem javnom tužiocu u Smederevu.
Prema pisanju “Novosti”, osumnjičeni je na prvom saslušanju u policiji rekao da “nije mogao više da trpi maltretiranje od strane oca”.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!