Lepi Mića je dobio još jedan mandat u rijalitiju ‘Zadruga’, pa je nakon što je ponovo izabran za Vođu odredio dva potrčka i odabrao svoju omiljenu ličnost. Kao i u prethodnom mandatu, njegov izbor je ponovo iznenadio sve zadrugare i sasvim sigurno je pred njima jedna vrlo zanimljiva nedelja.
-“Za prvog potrčka biram damu Anđelu. Ja znam da će mi se na*ebati majke, ali ovo je igra. Znam koga Anđela najviše voli i zato će drugi potrčko biti Đekson”, – rekao je Mića.
Pogledajte detaljnije u video prilogu!
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!