Pojedini turski tabloidi preneli su informaciju da se Emina Jahović Sandal i izabranik njenog srca Mustafa razvode posle 9 godina braka. Pored ove informacije, pomenuti mediji su osudili Mustafu, jer navodno vara Eminu sa bugarskom pevačicom Desislavom.
Sve je krenulo kada je Desislava pričala o Mustafi. -“Zaljubila sam se u Mustafu na prvi pogled. Uzbuđena sam što na sceni pevamo jedno pored drugog. Njegova harizma i talenat su neverovatni. Znam da je oženjen, ali predlažem njegovoj supruzi da se ne ljuti mnogo”, – izjavila je Desislava.
Emina je dala svoj komentar.
-“Vest o navodnoj preljubi je prvo objavio najveći turski tabloid, koji je inače poznat po širenju laži. Mustafa je najveća pevačka zvezda u Turskoj, a Desislava je popularna u Bugarskoj, pa su tabloidi zloupotrebili njihova imena. Nije bilo nikakve prevare! Desislava je poznata po skandalima, pa me ne iznenađuju njene izjave. To je za nju dobar marketing, ali svako može da govori šta želi. Kako u Srbiji, tako i u Turskoj, mediji su skloni senzaciji i nije ovo prvi put da pokušavaju da me razvedu. Svima iz moje okoline je poznato koliko sam u skladnom i lepom braku sa Mustafom”, – poručila je Emina.
Emina i Mustafa su se pre nekoliko dana zajedno pojavili na otvaranju jednog šoping-centra.
-“Imamo 14 godina saveza, tako da ima svakakvih vesti. Kada bih rekao da nemamo svađe i razmirice u braku, lagao bih. Međutim, ne sada i sve je u redu”, – rekao je Mustafa.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!