Radio Bambi

Posvađao se sa suprugom, pa otišao kod ljubavnice!

Jednu noć govori svojoj, još uvek zakonitoj supruzi, Kristini Kiji Kockar da treba da pruže svom braku još jednu šansu, da treba da vrate strast i krenu dalje. Drugu noć Slobodan Sloba Radanović javno priznaje da još uvek voli Kiju, a onda nakonsvađe s njom trči kod svoje rijaliti ljubavnice Lune Đogani, sa kojom je u rijalitiju ‘Zadruga’ prevario Kiju.

Nova žestoka rasprava između supružnika nastala je u toku noći kada je on odmah po povratku iz emisije ‘Ami G Show’ prišao Luni. Sloba je Luni poklonio čokoladicu, što je kod Kije izazavo veliki bes kada je za to čula.

-“Ja sam i jednoj i drugoj rekao dve iste stvari: Želim da izađem odavde sam i da razbistrim glavu i razmislim. Kija je shvatila da želim da se pomirimo, Luna je shvatila da želim da se pomirim sa Kijom” – rekao je Sloba Đeksonu i Vojketu koji nisu hteli komentarisati ništa.

-“Dosta mi je svega, Slobodane! Kako ti nije žao? Morao si ti da joj daš čokoladicu! Zašto nije neko drugi?”, – pitala ga je kasnije Kija.

-“Ja sam tako želeo, eto!”, – rekao je Sloba.

-“Skloni se od mene! Uvek bežiš kao neka pi**ica! Nemoj više da mi govoriš da me voliš!”, – vikala je Kristina. To možete pogledati u prvom video prilogu.

Kasnije su Kiji prišle Jovana Tomić Matora i Sanja Stanković, koje su pokušale da je uteše, a Sanja je malo i kritiovala, što možete videti u drugom video prilogu.

Miljana Kulić je pitala Slobodana, dok je bio vidno iznerviran, kome će njegovo srce na kraju pripasti, a on je svojim kratkim odgovorom rekao sve. -“Slobodane, moraš da se odlučiš, ne možeš tako da se ponašaš!”, – rekla mu je Miljana. -“Nema tu šta, već je odlučeno”, – rekao je Sloba. -“Samo mi reci da je to Kija”, – bila je znatiželjna Miljana. “Ne, to neće biti ona!”, – rekao je Radanović, što možete videti u trećem video prilogu. Da li je pevač ovaj odgovor dao zato što je bio izrevoltiran Kijinim ponašanjem ili je govorio ovaj put istinu, pokazaće vreme.

Da Sloba definitivno nije iskren, da ne govori istinu kada iznosi osećanja i mišljenje i u razgovoru sa Kijom, ali i sa Lunom, dokazao je ponovo noćas. Naime, u poslednje vreme često ističe kako sa Kijom ima dobar odnos, a da ga je Luna nekim rečima i delima mnogo povredila, te da je ona kriva što ne komuniciraju. Ipak, noćas se promenio, pa je sve to zaboravio i posle svađe sa Kijom potrčao svojoj rijaliti ljubavnici u zagrljaj, što možete videti u četvrtom video prilogu!

Na kraju, kao što je to svima poznato, Luna mnogo voli alkohol, pa je i noćas na žurci popila koju čašicu više, a u jednom trenutku je rešila da malo flertuje sa šankerom, što možete videti u petom video prilogu (premotajte snimak na 01:55). Ostaje da vidimo kako će na ovo reagovati njen ‘oženjeni dečko’, koji joj je više puta prebacivao zbog njenog druženja sa Banetom i Đeksonom.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!