Radio Bambi

Džastin u “ćorci”!

Džastin Biber uhapšen je u Majami Biču zbog prebrze i nasilne vožnje. Kako prenosi portal TMZ, mladi pevač zadržan je u pritvoru gde se proverava da li je vozio pod uticajem opojnih sredstava.

Iz izvora bliskim ovom sajtu, Biber je pao na alko-testu na licu mesta. Džastin će zbog ovog incidenta biti zadržan u pritvoru a uskoro će biti određena i visina kaucije koje će on platiti.

Sve se dogodilo kada je nakon provoda i mnogo alkohola, Biber napustio noćni klub, ušao u žuti “lamborgini” sa jednom manekenkom i krenuo da vozi, a u trenutku su ga i policajci primetili.

Osoba koja se trkala sa Džastinom je takođe uhapšena.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!