Radio Bambi

Pronađeno beživotno telo u centru Bijeljine!

U automobilu parkiranom kod zgrade Gradske uprave u centru Bijeljine, pronađeno je beživotno telo muške osobe satrije životne dobi. Jedan od radnika u Gradskoj upravi primetio je da se vozač, koji je bio vezan sigurnosnim pojasom, ne pomera u automobilu i o tome obavestio policiju.

Nakon toga je pozvana i ekipa Hitnr pomoći koja je konstatovala smrt vozača. U Policijskoj upravi Bijeljina je potvrđeno da je reč o prirodnoj smrti.

PODRŽITE NAŠ RAD DOBROVOLjNIM NOVČANIM DONACIJAMA:

PAY PAL >>> KLIK NA LINK OVDE

SMS DONACIJE >>> KLIK NA LINK OVDE

Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!