Predsednik Republike Srpske i lider SNSD-a, Milorad Dodik i srpski član i predsedavajuća Predsedništva BiH, te potpredsednica SNSD-a, Željka Cvijanović, rekli su da će na sutrašnjem sastanku sa partnerima na BH. nivou predložiti integralno bavljenje pitanjem 14 prioriteta, što uključuje i reformu Ustavnog suda BiH kako bi se konačno rešilo pitanje odlaska stranih sudija.
Dodik je najavio da će sutra u Konjicu (FBiH) biti održan sastanak sa predsednikom HDZ-a BiH Draganom Čovićem i liderima “Trojke” (SDP, NiP i Naša stranka).
Cvijanovićeva je poručila da je došlo vreme da se “igra otvorenih karata” i da se konačno pokaže ko je u BiH za evropski put.
Opširnije u video prilogu ispod teksta.
PODRŽITE NAŠ RAD DOBROVOLjNIM NOVČANIM DONACIJAMA:
SMS DONACIJE >>> KLIK NA LINK OVDE
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!