Radio Bambi

Gogina nova pesma!

Goga Sekulić je pripremila novu pesmu sa kojom će se pojaviti na predstojećem Pinkovom Festivalu. Povodom toga na Facebooku se obratila svojim fanovima.

-“Dragi moji, ja sam prezadovoljna pesmom i nastupom. Moram da se zahvalim Marini Tucaković, Damiru Handanoviću, mom saradniku kreatoru Željku Petronijeviću, mom dragom Dejanu Milićeviću, šminkeru Zoranu Shurbevskon, Akademiji Kapriš, koreografu Misi Wizard i njegovim igračima, statistima i svima koji su učestvovali. Dok sam radila na pesmi “Rekord Sam Oborila” verovala sam da će vam se dopasti i vidim da nisam pogrešila! Drago mi je da vas je pesma toliko oduševila”, – napisala je Goga.

Poslušajte novi Gogin hit!

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!