Iako su im prostorije poplavljene RTV BN iz Bijeljine nastavila je nakon prekida emitovanje svog zemaljskog i satelitskog programa. -“Zgrada BN Televizije je pod vodom, ali se nadamo da ćemo uspevati da realizujemo program”, – rečeno je iz ove medijske kuće, čiji program je ponovo nastavljen, nakon prekida danas u 16:15h.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!