Radio Bambi

U Prijedoru sve teže!

Stanje u Prijedoru sve je teže , grad je preplavila reka Sana. Najteža situacija je u naselju Vrbica, gde stanuju uglavnom izbegla i raseljena lica.

Odsečena je putna komunikacija prema Sanskom Mostu, most u Prijedoru zatvoren je za saobraćaj, a poplavljeni su i alternativni putni pravci. Izlila se  i reka Gomjenica pa su mnogi napustili svoje domove. U sportskoj dvorani Mladost pripremaju se kreveti za smeštaj stanovništva koji tokom noći budu evakuisani.

U nekim naseljima u prekidu su telefonske i internet veze.

Tokom noći se očekuje i novi plavni talas iz pravca Sanskog Mosta.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!