Srpski teniser Novak Đoković je zadovoljan prvim mečom na Otvorenom prvenstvu Francuske, ali i rekao je da su uslovi na kišovitom terenu bili teški. -“Veći deo meča sam odigrao sasvim dobro, ali kraj nije bio tako dobar. Ali, uslovi su bili teški. Teren nije u sjajnom stanju trenutno. Naravno, ljudima koji održavaju teren nije lako pošto je poslednjih četiri-pet dana palo mnogo kiše”, – rekao je Đoković na konferenciji u Parizu.
Drugoplasirani na ATP listi pobedio je Portugalca Žoaa Sousu u tri seta. Sledeći Noletov protivnik na Rolan Garosu je Žeremi Šardi.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!