Novi vođa Nemanja Đerić Đekson sinoć je imao zadatak da izabere dva potrčka i jednu omiljenu osobu u ‘Zadruzi’. -“Miki, Miroslav i omiljena osoba mi je Anđela. Miki zato što je multipraktik lik, Miroslav da se pokaže malo i da spava sam u sobi tamo. To je neki moj izbor”, – rekao je Đekson. Bez obzira na taj njegov izbor, omiljena osoba je tokom noći napala Đeksona, gađajući ka kamenicama zbog čega je ponovo moralo intervenisati obezbeđenje.
Anđela i Nemanja raspravljali su se u dvorištu, a Đekson je tokom rasprave izneo i deo ‘prljavog veša’ iz njihovog odnosa pre ‘Zadruge’, pa je svađa prerasla i u fizički obračun.
Pogledajte video prilog!
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!