Radio Bambi

Bila sam i sa oženjenima!

Pevačica Zlata Petrović (51) otkrila je da je bila ljubavnica koja nikada nije muškarcu s kojim se tajno viđala rasturila brak. “Dešavalo se da sam bila sa oženjenima. To je normalna stvar. Sve žene koje to kriju, lažu. U toj priči sam bila fer, a vodila sam računa da budem dobra ljubavnica i da tom čoveku s kojim sam se viđala sačuvam brak. Sa svim bivšim ljubavima i muževima sam ostala veliki prijatelj”, rekla je Petrovićeva.

Zlata je rekla da joj se udvaraju i mlađi muškarci i da sa tim nema problema.

“Udvaraju mi se mlađi muškarci i nemam problema s tim. Godine mi ne predstavljaju problem, već mi je važno to da u muško-ženskim odnosima ima hemije. Ne hvalim se vezom s mlađim od sebe jer ja u ljubavi ne kalkulišem”, bila je iskrena pevačica.

Zlata smatra da nijedna žena nije išla na časove seksa i da ne može da kaže da li su mlađi muškarci bolji u krevetu.  “Nijedna žena nije išla na čas seksa niti je dobila fakultetsku diplomu za to. Meni je smešno kada čujem: On je dobar ljubavnik ili ljubavnica.

Nisam toliko fatalna koliko ljudi misle jer ja srcem prilazim muškarcima i prepuštam se”, kaže pevačica koja je dodala da je sada slobodna i da je svoju slobodu mnogo platila, ali da je sad svoj gazda i šef.

“Više mi nije potreban muškarac i pratilac. Imam partnera s kojim sam u vezi dok osećamo hemiju. Nek traje koliko je suđeno”, kaže Petrovićeva, koja je ponosna na svoje unučiće.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!