Pevačicu Milicu Todorović nerviraju pitanja o emotivnom statusu, ali je ipak priznala da je slobodna. Gostujući u jednoj emisiji, Milica je potvrdila da trenutno nema dečka.
-“Nemam ja dečka. Današnji momci su smotani. Nemaju manire kao ranije, sad svi idu na mišiće i misle ako puše tompus i stave kajlu da su muškarci. Svačega se nagledam po klubovima”, – rekla je pevačica.
Todorovićeva je otkrila i da joj je veoma važna unutrašnja lepota i pamet kod muškarca, ali da nažalost takvih nema mnogo.
-“Ima mnogo lepih momaka da ih staviš u ram, ali kada progovore…užas”, – rekla je Todorovićeva.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!