Radio Bambi

Darko “pali” klub!

Darko Lazić i MC Yankoo predstavili su svoju novu pesmu koja se zove „Palim klub“, koja je za manje od 24 sata od postavljanja na „Youtube“ upisala skoro 100.000 pregleda. Pošto se u spotu pojavljuje mnogo atraktivnih devojaka, novinari su upitali Lazićevu devojku Anu Sević, da li je ljubomorna kada vidi svog dečka u društvu ovako zgodnih maca.

-“Svesna sam da je to posao. Darku sam oprostila ove silne lepotice”, – našalila se Sevićeva u izjavi za „Pulsonline“.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!