Radio Bambi

Imam ceo svet pod nogama mojim! (Video)

Ovu pevačicu javnost je zapazila nakon učešća u ‘Zvezdama Granda’, 2007. godine. Veliku popularnost je stekla posle pobede u trećoj sezoni rijaliti programa ‘Farma’, gde je ostala upamćena po emotivnoj romansi sa Branislavom Banetom Jankovićem. Veza je bila turbulentna, baš kao i raskid.

Katarina Živković se nakon tog ljubavnog kraha potpuno posvetila privatnom biznisu i karijeri. Danas važi za devojku koja je zadovoljna na svim poljima.

Premijerno je predstavila novi singl, i baš kako se nova pesma zove, takva je i sama pevačica. Muziku i aranžman potpisuje Marko Đurašević – Mahoni, a tekst pesme pisao je Rastko Savić.

Lepa Leskovčanka juče je kod Saše Popovića u ‘Specijalu’ imala tv premijeru svoje nove pesme.

-“Izašao je moj dugo najavljivani singl ‘Sijam’ na kome se dugo i predano radilo i kome se neizmerno radujem. Jedva čekam da čujem vaše utiske i komentare”, – poručila je atraktivna Grandovka pratiocima na društvenim mrežama.

Prvi komentari publike su jako pozitivni, kako na novu pesmu, tako i na Kaćin izgled u novom spotu. Pogledajte video prilog.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!