Nataša Bekvalac, koja uskoro kreće sa promocijom novog albuma ne planira ove godine na odmor. Naime na pitanje novinara emisije “Glamur” da li će nakon napornog rada na novom albumu sebi priuštiti odmor Nataša je kroz smeh odgovorila: -“Ne, neću ići na odmor ove godine ja ću poslušati Vučića, pa ću malo tu Ada, Salaš, Novi Sad, po Srbiji samo”, – izjavila je Bekvalčeva. Međutim, pevačica nas je nedavno počastila fotkama sa plaže. Tako da izgleda da je na odmoru već bila!
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!