Radio Bambi

Jedva čekam koncert u Zagrebu!

Srpska pop zvezda Marija Šerifović će 15. septembra održati solistički koncert u Hrvatskoj, u poznatoj zagrebačkoj koncertnoj dvorani “Lisinski”. Mara će imati ogromnu podršku hrvatskih kolega, budući da će joj gosti biti Nina Badrić i Žak Hudek. -“Ja jedva čekam koncert u Zagrebu, a vi? Kakvo će to muziciranje biti auuuu! Hvala kolegama”, –  napisala je Marija na društvenim mrežama.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!