Lepa atraktivna “Grandovka” Katarina Grujić je samo jedna od mnogih javnih ličnosti koja vodi rat sa osobama koje na „Fejsbuku“ zloupotrebljavaju nečiji identitet. -“Ovo je stvarno prevršilo svaku meru! Zamoliću vas da nađete ovaj profil i prijavite ga svi jer me je blokirao!
Lepo ga zamolim da se ne predstavlja kao ja i ne vredi, očigledno ću početi bezobrazno sa svima da bi me poštovali! Podelite svim mojim stranicama i profilima da ga prijave! Hvala!”, – poručila je Katarina na svom profilu, žaleći se na osobu koja je na ovoj društvenoj mreži kreirala profil s njenim imenom.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!