Andreana Čekić jedna je od najzauzetijih zvezda “Granda”, a kako tokom leta često nastupa, mora da čuva svoje glasne žice. Andreana svoj posao radi s puno emocija i kaže da ljudi to prepoznaju, te zato vole da dolaze na njene nastupe. -“Ljudi vole da dolaze da pevaju sa mnom, da se napijaju”, – rekla je kroz smeh pevačica u emisiji “Grand njuz”.
Na pitanje da li i ona ponekad nazdravi sa gostima, Andreana kaže: -“Ne napijem se k'o ćuskija, ali ponekad nazdravim. Popijem možda jednu-dve čašice pred nastup. Pogotovo ako mi grlo zariba, onda moram malo neki viskić da drmnem”, – rekla je Andreana.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!