Nakon što je Andrija Milošević nedavno uslikan sa devojkom u Crnoj Gori, on je odlučio da prvi put javno govori o svojoj ljubavi, dodavši da je Aleksandra Tomić ostvarenje njegovog sna. -“Sandra i ja smo zajedno godinu i po dana i uživamo u ljubavi. Svaki slobodan trenutak provodimo zajedno i trudimo se da vreme između brojnih poslovnih obaveza što bolje iskoristimo. Dosta putujemo, provodimo se i mogu da kažem da sam u Sandri našao sve što sam tražio kod jedne devojke”, – izjavio je Andrija za magazin „Hello“.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!