Gostujući u programu “Red TV”, nekadašnja članica grupe Models Ivana Stamenković Sindi i bivša učesnica rijalitija “Zadruga” Ivana Šopić, između ostalog su govorile i o muško-ženskim odnosima. Sindi smatra da su ljubavnice danas u boljem položaju od zakonitih supruga.
Većina korisnika društvenih mreža koji komentarišu ovu njenu izjavu pišu da je to danas nažalost istina.
-“Meni se nije desilo da sam sa oženjenima imala posla, ali ove današnje ljubavnice su ti mnogo više nego žene. Žene danas uglavnom sede kući, a ljubavnice idu svuda sa tim muškarcima. Žena mu dođe kao neko ko je tu za kuću, da pospremi i tako nešto, a ljubavnice su nešto sasvim drugo, to je moderno u današnje vreme”, – kaže Sindi.
Šopićeva se složila sa njenim mišljenjem.
-“Sindi je ovo odlično objasnila. Baš je rekla onako kako jeste. Danas žena služi da ti rodi i odgaja decu, a na more, u hotele, u šoping uvek idu ljubavnice”, – kaže bivša Zadrugarka.
Detaljnije u video snimku ispod teksta.
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!