Radio Bambi

Milica ponovo dominira!

Milica Pavlović ponovo dominira! Pevačica je snimila čak četiri spota, koji pretenduju da budu pravi letnji hitovi.

Numere “Dominacija”, “Dve po dve”, “Alter ego” i “Milimetar” urađene su u najkvalitetnijoj produkciji, a Pavlovićeva je u njima zavodljiva, seksi, razdragana, sado-mazo, poletna, sjajna.

Muziku, tekst i aranžman za “Dominaciju” je uradio Nemanja Antonić, pesmu “Dve po dve” su uradili Filip Miletić i Marko Roganović, za “Milimetar” su bili zaduženi Bojan Vasić i Divna Milovanović, a “Alter ego” je uradio Nemanja Antonić.

-“Od mene za leto dosta”, – rekla je Milica.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!