Milica Pavlović ponovo dominira! Pevačica je snimila čak četiri spota, koji pretenduju da budu pravi letnji hitovi.
Numere “Dominacija”, “Dve po dve”, “Alter ego” i “Milimetar” urađene su u najkvalitetnijoj produkciji, a Pavlovićeva je u njima zavodljiva, seksi, razdragana, sado-mazo, poletna, sjajna.
Muziku, tekst i aranžman za “Dominaciju” je uradio Nemanja Antonić, pesmu “Dve po dve” su uradili Filip Miletić i Marko Roganović, za “Milimetar” su bili zaduženi Bojan Vasić i Divna Milovanović, a “Alter ego” je uradio Nemanja Antonić.
-“Od mene za leto dosta”, – rekla je Milica.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!