Radio Bambi

Nije prežalila muža!

Snežana Đurišić bila je juče gošća emisije Magazin IN kod Sanje Marinković na PINK-u, gde je sa knedlom u grlu pričala o tome kako živi posle smrti svoga supruga sa kojim je bila u braku 36.godina. -“Ja sada ima sve, ima divnu decu i porodicu. Nisam dobro, ali sam mnogo bolje. Nisam srećna jer je otišao neko sa kim sam mislila da ću još malo proživeti. Za tridset šest godina braka se jedino strast pretvorila u nešto drugo.

Sa godinama smo se sve više voleli. Naš odnos se nije poljuljao ni kada smo imali 500 dinara u kući. Sada mi je užasno teško, živim sama i užasno mi nedostaje”, – rekla je Snežana na ivici suza.

SVET

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!