Saša Kovačević snimio je spot za pravi letnji hit. Naime, numera pod nazivom “Noć do podne” najavljuje dobru zabavu.
Pevač je đuskao i uživao sa 17 lepotica, koje su udovoljavale svakom njegovom porivu. U Grčkoj je boravila ekipa koja je učestvovala u snimanju spota – preko 40 ljudi. Za spot je bila zadužena video produkcija “SK media” nova produkcija Saše Kovačevića, a reditelj je Dimitrije Joković Džima. Pesmu su radili braća Kovačević.
Pogledajte spot!
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!