Radio Bambi

Od ponedeljka nova sezona!

Čvarkov Đorđe, Dragan Torbica i Boškić spremaju nove avanture. Poslednja epizoda drugog serijala izuzetno gledanog “Državnog posla” sve je ostavila u nedoumici.

Dragan Torbica pokušao je da preseče pravu žicu i tako deaktivira bombu, koju je postavio Kornjača Rade, ispod stolice glavnog arhivatora. Zbog neizvesnosti “da li je uspeo”, mnogi su pomislili da je to možda i poslednja epizoda. Ipak, omiljeni likovi iz arhivatorskog odeljenja ponovo su tu.

Počelo je snimanje 3. serijala koji se emituje od 8. septembra na prvom programu RTV Vojvodine!

Poslednja epizoda prethodne sezone!

Izjave glumaca pred nastavak sezone!

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!