Radio Bambi

Održana fićijada u Bijeljini!

U Bijeljini je danas održana Treća bijeljinska “Fićijada”, koja je okupila vlasnike “zastave 750” iz Republike Srpske, Federacije BiH i regiona. Poklonici popularnog “fiće” izložene modele mogli su da pogledaju od 10.30 do 12.30 u krugu bivše fabrike “Zenit” u Bijeljini, nakon čega su “fiće” prodefilovale ulicama Bijeljine.

Smotru “fića” organizovao je Moto klub Bijeljina.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!