Učesnica prve sezone rijalitija “Zadruga” i učesnica muzičkog takmičenja “Pinkove Zvezde” predstavila je novu pesmu. Radi se o duetu “Na distanci”.
Novi singl zajedničkim snagama snimili su Sara Reljić i Miloš Montana.
-“Dragi moji, nadam se da će vam se svideti ovaj collab, bilo je puno pozitive i smeha na snimanjima i nadamo se da ćemo tu pozitivu preneti na vas! Voli vas vaša Sara”, – poručila je pevačica svojim pratiocima na društvenim mrežama.
Spot možete pogledati u video prilogu ispod teksta.
Pridružite nam se i na Viberu. Pozovite i vaše kontakte sa Vibera da nam se pridruže.
RADIO BAMBI – VIBER GRUPA
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!