Pevačica Ilda Šaulić i momci iz Lexington benda snimili su duetsku pesmu pod nazivom “Ti nevoljo moja” koju su premijerno izveli u emisiji “Zvezde Granda specijal”. Autori ove numere su Peđa Medenica i Endži Mavrić, a do saradnje je došlo na inicijativu folk pevačice koja obožava pesme popularnog benda, a posebno glas Bojana Vaskovića. Ćerka nekrunisanog kralja narodne muzike Šabana Šaulića i momci iz popularne grupe veruju da će pesma biti pravi letnji hit.
Poslušajte pesmu, pa prosudite da li su u pravu.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!