Radio Bambi

Selma mora na operaciju!

Bosanska folk zvezda Selma Bajrami će sredinom decembra na jednoj privatnoj klinici u Beču operisati endrometriozu. U pitanju je izraslina koja je nastala nakon carskog reza. Pevačica posle porođaja nije slušala savete doktora da minimum mesec dana izbegava bilo kakve fizičke aktivnosti. Kako se u trudnoći puno ugojila, želela se što pre rešiti viška kilograma, ne razmišljajući o tome da se nije dovoljno oporavila. Osim redovnih treninga i dijeta, Selma se brzo nakon porođaja vratila nastupima, nakon čega se njeno zdravstveno stanje zakomplikovalo.

-“Bila sam svesna rizika, ali baš kao i svako drugi i ja sam razmišljala u smislu kako se meni ništa neće dogoditi. Želela sam što pre smršati i tako sam sebi napravila problem. Nije mi baš svejedno. Svesna sam šta se u poslednje vreme dešava s ljudima, jer se sve iznenada zakomplikuje. Idem na operaciju sredinom decembra kako bi se oporavila do novogodišnjih nastupa”, – izjavila je Selma.

Iznenađena je komentarima koji su se pojavili ovih dana, a prema kojima je njeno zdravlje jako narušeno.

-“Nikada mi neće biti jasno kako se pojedinci vole baviti tuđom nesrećom. Kažu da ne ustajem iz kreveta. Sigurna sam da ima i onih koji bi se obradovali da čuju nešto loše za mene. Ovo nije nikakva borba za život, kako neki pričaju, već jedna manja operacija koju moram što pre obaviti kako ne bi došlo do većih komplikacija”, – kaže pevačica.

Trećeg decembra zakazano je ročište u Beču, kada očekuje da će konačno i zvanično staviti tačku na brak s Mujom Musićem, s kojim ima sina Darisa.

-“Mujo i ja smo već ranije dogovorili zajedničko starateljstvo nad sinom. Mislim da je to najbolje rešenje, pre svega za Darisa, pa i nas. Taj postupak će biti okončan na narednom ročištu, a nadam se da ću se tada i zvanično razvesti od njega. Ovo je postalo veliko mučenje kako za našeg sina tako i nas dvoje”, – zaključuje Selma.

Inače, Selma je trebalo još raniije da se zvanično razvede, ali kako smo o tome i pisali, bivši suprug je stvarao komplikacije oko toga.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!