Kupci u Švajcarskoj mora da su pomislili da su videli duplo kada su ove nedelje proverili svoje bankovne račune. Naime, švajcarska kompanija “Siks menadžment”, koja se bavi pružanjem usluga elektronskih plaćanja, saopštila je da je svakom građaninu Švajcarske koji je utorak podigao novac ili platio za nešto preko svoje debitne ili kreditne kartice, naplaćeno dvostruko više.
Posledice te greške osetilo je više miliona vlasnika kartica izdatih u Švajcarskoj.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!