Sonja Vuksanović oglasila se prvi put nakon odluke da se sa ćerkom Viktorijom vrati u Srbiju i pruži još jednu šansu svom braku sa Acom Lukasom. Naime, kreatorka je dan nakon povratka u njihov zajednički dom na svom Fejsbuk profilu podelila novu pesmu Lepe Brene „Ljubav nova“, ispod koje je ostavila poruku kojom jasno stavlja do znanja da s mužem nastavlja dalje. -“Ja zaledila sam nas. Da krenem sve iznova”, – napisala je Sonja, čime je opisala svoj i Lukasov trenutni odnos.
Ova objava po svemu sudeći govori da je stilistkinja odlučila da iza sebe ostavi sve probleme koje je sa Acom imala i da je rešena da krene iz početka.
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!