Pevačica Nataša Bekvalac baš voli da provocira. Naime, malo-malo pa izjavi neku zanimljivu opasku, a ovaj put se osvrnula na klimu, hlađenje, odnosno vrućinu.
-“Ne hladim se klimom, ja sam uvek vruća”, – rekla je Nata.
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!
Šumaher teško povređen!
Gastoz priznao da je narkoman!
Kamenovali Vučića i Pahora!
Pripremite se za temperaturni šok
Sigurno je ovo prava ljubav
SVE O SPORTU
Piti rakiju nije samo svojevrsni dokaz muskos...
Banjalucki cevapi su precnika oko 2 cm, duzin...
Strah od stale i nista drugo...
Komentari
Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!