Radio Bambi

Video: “Ja sam uvek vruća!”

Pevačica Nataša Bekvalac baš voli da provocira. Naime, malo-malo pa izjavi neku zanimljivu opasku, a ovaj put se osvrnula na klimu, hlađenje, odnosno vrućinu.

-“Ne hladim se klimom, ja sam uvek vruća”, – rekla je Nata.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!