Radio Bambi

Volela bih da se udam!

Goga Sekulić otkriva da jedva čeka da se nađe u ulozi majke. Ona će nakon praznika otputovati u Majami, gde se nada da će sresti čoveka svog života. -“Volela bih da se udam, gde god. Nije bitno da li je Amerika ili Srbija, samo da je dobar čovek. Iskreno bih volela da se u narednih godinu do dve dana ostvarim kao majka. S obzirom na to da ću sledeće godine imati malo više vremena da se posvetim privatnom životu, gledaću da se posvetim i poradim na tim planovima”, – rekla je Goga.

Podsetimo, pevačica je izdržala dan na imanju u Lisoviću i odmah je pokazala da je žestoka devojka. Posle svađe sa klaberkom Tamarom Đurić gađala ju je tanjirom.

-“Ja se unosim u lice takvim rugobama kao što si ti. I bijem ih”, – rekla je Sekulićeva, a onda u besu bacila tanjir i napala Tamaru.

Svi farmeri su skočili kako bi zaustavili Gogu.

Posle ovog incidenta, produkcija je diskfalifikovala Gogu Sekulić.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!