Radio Bambi

Zoran Marjanović napustio Zadrugu! (Video)

Nakon tačno osam dana od početka novog rijalitija, ovaj učesnik je, na iznenađenje svih, napustio ‘Zadrugu’. Mnogi od takmičara uspeli su da privuku pažnju javnosti, a čini se da se Zoran Marjanović držao po strani i nije se mnogo isticao. Najviše pažnje Marjanović je privukao kada ga je posetila ćerka Jana.

U toku emisije ‘Zadruga – Narod pita’, gledaoci su na kratko imali priliku da zavire u ‘Belu kuću’ u toku razgovora Drveta mudrosti sa Zoranom Marjanovićem.

-“Dobro veče, vreme je da kreneš na put. Doviđenja”, – reklo je Drvo mudrosti. -“Doviđenja”, – rekao je Marjanović. -“Idem brate, vraćam se za 10 dana, da završim parnice sa novinarima, pa se vraćam. Podzrav svima, vidimo se”, – rekao je Zoran, a iz produkcije je saopšteno da će se Marjanović vratiti u rijaliti, te da je morao izaći zbog pravnih razloga.

Razloge njegovog iznenadnog napuštanja ‘Zadruge’ prenose pojedini portali, koji tvrde da je to morao učiniti kako ne bi izgubio starateljstvo. Muž tragično nastradale pevačice Jelene Marjanović, mogao je da ostane bez starateljstva nad ćerkom Janom (6), a to je glavni razlog što je izašao iz rijalitija, piše Kurir.

Prema prvobitnom planu, trebalo je da, kao i svi ostali učesnici, bude ravnopravan takmičar koji se, pored nedeljnog honorara, bori i za glavnu nagradu.

-“Kako je Marjanović nakon ženine smrti postao jedini staratelj ćerke Jane, bio je u obavezi da obavesti nadležne da će duže vreme biti odsutan. Takođe, morao je da odredi privremene staratelje koji će brinuti o maloletnom licu. Zoran je predložio da njegovi roditelji Vladimir i Zorica brinu o Jani dok on bude u ‘Zadruzi’, ali zaposleni u Centru za socijalni rad u startu se nisu složili s tim. Nisu mogli ni da mu zabrane da ode u rijaliti jer nemaju takva ovlašćenja, ali su mu razdvojenost od ćerke ograničili na osam dana”, – ispričao je za ‘Kurir’ dobro upućeni izvor u celi slučaj.

U video prilozima pogledajte trenutak kada je izašao i njegovo gostovanje u studiju nakon toga.

Komentari

Radio Bambi se ograđuje od komentara. Oni su stav i lično mišljenje čitalaca (slušalaca) i ne odražavaju stavove naše redakcije!